La Fa Müzik Resmi Web Sitesi Gizlilik ve Yasal Bildirimleri

Sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı yasal bildirimleri mutlaka okumanızı öneririz.
Bu şartları kabul etmeniz halinde sitemizden faydalanırken kurallarımıza uymanız yararınıza olacaktır.
Lütfen Kullanım İlkelerimizin tamamını okuyunuz.


www.lafamuzik.com, LAFA Müzik Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.'ne ait herkese açık bir web sitesidir.

www.lafamuzik.com kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak, www.lafamuzik.com donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri. www.lafamuzik.com; kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, ev ve iş adresiniz, telefon numaranız, vb.) üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz, site içinde tutamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

www.lafamuzik.com sizden aldığı bilgileri şu amaçlar için kullanır:
Web sitesini iyileştirmek,geliştirmek, kaliteyi korumak
Ziyaretçi profili ve genel istatistik veriler oluşturmak
Ziyaretçilerin sitemizi nasıl kullandığı ile ilgili eğilimlerini belirlemek
Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek
Elektronik posta yoluyla basın bültenleri veya bildirimler göndermek
Etkinlik ya da yarışma için liste oluşturmak

www.lafamuzik.com 'u kullanmakla;
Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından www.lafamuzik.com-LAFA Müzik Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 'nin sorumlu tutulamayacağını,
Kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini,
Diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Aşağıda belirtilen durumlarda satıs sitesini kullanıcılara kapatabilir:
Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun www.lafamuzik.com-LAFA Müzik Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda.
İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında,
Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında,
Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla,

Kod ve yazılım da dahil, sitede yer alan yazılı, görüntülü ve sesli fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca güvence altındadır. www.lafamuzik.com-LAFA Müzik Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.' nin yazılı izni olmadığı sürece sitede yer alan bilgiler; başka bir bilgisayara yüklenemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayınlanamaz, postalanamaz, dağıtılamaz. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı www.lafamuzik.com-LAFA Müzik Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.

www.lafamuzik.com-LAFA Müzik Aletleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., kullanım ilkelerimizle ilgili yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyacaktır.