Zoom H6 El Kayıt Cihazı Genişlet

Zoom H6 El Kayıt Cihazı

Zoom Zoom

Yeni

Zoom H6 El Kayıt Cihazı 6 Kanal simultane kayıt 4 Giriş için Phantom Power

Daha Fazla Detaylar

Stokta

2,413.64 TL

Vergi Dahil

İnternetten satış...

24 saat içinde teslimat...

Garantili ve yeni ürünler..

%100 Güvenli alışveriş...

Devamını Oku

//

Zoom olarak, geçmiş 30 yıl boyunca yenilikçi ve yaratıcı ses ürünleri üretmeye özen gösterdik.Tüm zamanların en devrimci kayıt cihazı H6 ile, bu özelliğimizi bir kere daha kanıtladığımızı düşünüyoruz.

4 adet değiştirilebilir giriş kapsülü olarak geliştirilmiş X/Y, MS, Shotgun  mikrofonlar ve Çift yönlü XLR/TRS Kombo giriş kapsülü, H6nın tüm kayıt dünyasına hitap edebilmesini sağlar. Bu mikrofonlar ile beraber gövde üzerindeki ileri seviye preamfiler, en iyi sesi elde etmenizi kolaylaştırır.

Her nerede kullanmak istiyorsanız - canlı ses kaydı, profesyonel film/video kayıtları, Broadcast, Müzik kaydı... H6, kayıt işlemlerinizi istediğinizden bile daha iyi yapmanızı kolaylıkla sağlar...

Temel Özellikler.

- Değiştirilebilir giriş kapsülleri, Bir SLR kamera lensi gibi kartuş şeklinde kolayca değiştirilebilir.
- 6 Kanal simultane kayıt
- XLR/TRS kombo girişlere sahip 4 mikrofon / line girişi
- Gain kontrolleri (gerçek potanslar ile!) ve her giriş için -20dB pad
- 4 Giriş için Phantom Power özelliği : +12/+24/+48V
- Geniş full-renkli LCD ekran, daha kolay çalışmanızı sağlamak için özel bir açı ile konumlandırıldı.
- Direkt olarak SD, SDHC ve SDXC kartlara(128GB'a kadar) kayıt yapabilme
- 24-bit/96kHz a kadar  audio BWF ve benzeri, WAV ya da çeşitli MP3 Formatlarında kayıt yapabilme
- Otomatik Kayıt,Pre-record ve Backup-record fonksiyonları ile yaptığınız kayıtlar arasında  hiçbir zaman mükemmeli  kaybetmeyeceksiniz.
- Multitrack tan stereoya dahili mixdown
- Bağımsız monitor ve playback miksleri
- Virtual VU metreler
- Bir kayıt için 99 tekrara izin veren Voice Memo
- 99 üst bindirime izin veren Overdubbing
- Dahili efektler içeriğinde low-cut filtering, kompresyon ve limitleme
- Dahili MS decoding
- Normalize, Divide ve Trim editleri
- Kromatik tuner ve metronom
- Kullanıcı tarafından belirlenen start ve stop noktalarında Loop Playback
- Değiştirilebilir çalma hızı ayarı, 50% ve 150% aralığında
- her kanal için Değiştirilebilir pitch ayarı, ayar değişikliği playback hızını etkliemez
- USB port ile bilgisayar ile veri transferi
- Multikanal ve stereo USB audio interface ile PC/Mac/iPad bağlantısını ses kartı gibi kullanabilme
- Kamera askısı takılabilir
- Zoom HS-01 aparat kullanımı ile DSLR veya camcorder kameralara fiziksel olarak bağlanabilir
- Standart AA alkalin veya NiMH şarjlı pil ile  kullanılır
- 4 AA alkalin pil ile 20 saat civarı çalışır

Bağlantılar
Girişler
H6 üzerinde 4 ana giriş (1-4) ve 2 adet opsiyonel giriş(L, R) mevcuttur. Opsiyonel girişler kullanılan kapsüle göre şekillenir(X/Y, MS, Shotgun mikrofonlar, ya da Çiftli XLR/TRS kombo girişi).  Kutu içeriğinde standart olarak gelen XYH-6 X/Y kapsülü, aynı zamanda harici bir mikrofon girişine sahiptir. Bu giriş, aynı zamanda  line seviyesinde sinyal iletimi için 1/8 inc bir mini jak girişi olarak da kullanılır.Bu bağlantı jak ile kullanıldığında mikrofonlar otomatik olarak devre dışı kalır.

H6 üzerindeki  4 ana giriş, (1-4) kombo konnektör olarak  tasarlanmıştır, böylece bu girişlerde dilerseniz XLR, Dilerseniz büyük boy gitar jak olarak konnektörleri  kullanabilirsiniz.Bu girişlerde mikrofon ya da line seviyesi sinyallerin  bağlantısını yapabilirsiniz. Bu da demek olur ki,harici bir mikrofon ya da line seviyesinde sinyal üreten mikser, portatif müzik çalar, elektronik org, synthesizer, gitar, bas gitar gibi aktif ya da pasif yapılı enstrümanları bağlatyabilirsiniz. Sistem, bağlantınızı otomatik olarak tanıyacak, ve gereken aktif / pasif ayarlarını yapacaktır.

H6da, tüm konnektörler  endüstri standardı olan XLR Bağlantılarda ikinci halkada pozitif, TRS bağlantıda tepe noktasında  pozitif  olmak üzere hazırlanmıştır.


H6 üzerindeki toplam 6 Giriş (1-4 girişler ile beraber kapsüldeki L, R) bağımsız olarak gain kontrol potansına sahiptir.Ek olarak, 4 ana giriş ve EXH-6 Kapsülü üzerindeki girişler, sizi yüksek sinyal seviyelerinde distortion gibi istenmeyen sinyallerden temizleyen -20dB pad butonu mevcuttur. Bu pad butonların kullanımı ile beraber H6, gelen sinyali tüm diğer kayıt cihazlarına göre 30dB daha güçlü ve 14dB daha yumuşak bir şekilde işler.Standarda göre daha güclü olan preamfileri ( genelde kullanılan 3 volt yerine 5 volt kullanılmıştır) yüksek seslerde çok uzun kablolamalarda bile  distortiondan arınmış bir kayıt yapma olanağı sunar.

H6'da dilerseniz phantom power ihtiyacı duyan kondenser mikrofonlar da  kullanabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan Phantom power ile 1,2,3 ve 4 girişlerde +12, +'24 ve +48 Volt Phantom Power kullanabilirsiniz.

Çıkışlar

H6 üzerinde, ekranın alt kısmında, 1/8 inc mini jak şeklinde olan line out çıkışı, H6 üzerinde işlenmiş ve dahili mikserden geçmiş olan sinyalin dış bağlantısını  gerçekleştirir.

Ekranın sol tarafında yer alan USB Bağlantısı sayesinde, audio interface bağlantısı, dijitalses çıkışı bağlantısı ve USB sayesinde sağlanan bilgisayar bağlantıları gerçekleştirilir.

H6, kasanın sol tarafında volume kontrolü ile beraber bir kulaklık çıkışına sahiptir.  Kulaklık çıkışına ek olarak, kasanın alt tarafında dahili bir hoparlöre sahiptir. Yaptığınız kayıtları,  dahili hoparlörden dinleyebilirsiniz. Dahili hoparlör, line out ya da kulaklık çıkışı bağlantısı  yapıldığında otomatik olarak kapanır.
X ve Y,
Birleşiminden bir büyük stereo oluştu...


The X/Y mikrofonlama tekniği, geniş bir mikrofonlama ihtiyacı duyulduğunda kullanılabilecek en  iyi tekniklerden biridir. Geniş bir arka alan yakalaması ile beraber, ön alan mikrofonlamasında da  aynı zamanda net ve dengelidir. Böylece özellikle bir çok canlı kayıt tekniğinde kullanılır.

H6'da kutu içeriğinde standart olarak gelen XYH-6 X/Y mikrofon kapsülü, 2 adet birbirine tam uyumlu yüksek kaliteli mikrofonun birleşmesinden oluşur. Bu tarz mikrofonlar, ön alandan gelen sinyallere daha çok, arka plandan gelen sinyaller için de daha az  hassastır, cardioid polar pattern kullanılır. H6'nın X/Y Mikrofonlarında,  bu  tarz kayıt cihazlarında bugüne kadar kullanılmış en geniş diaframlar (0.579" = 14.6mm) kullanılmıştır.   

Bu ilüstrasyonda gösterildiği gibi, her iki mikrofonun da açısı, 90 ve 120 derece arasında kolayca ayarlanır.(US Patent 8184815).


X/Y Stereo olarak kaydedilmiş bir kaydı, mono olarak çalmak,  standart mono bir kayıttan daha iyi  tınlayacaktır. Ancak, mutlak bir şekilde mono kayıt yapılmasını gerektiren durumlarda (örnek olarak televizyon prodüksiyonlarında),Mid-Side (MS) mikrofon tekniği,  daha iyi bir tercih olacaktır.
Mid-side Mikrofon Sihiri...


Merkez MS (Mid-Side) Kayıt : Stereo imajın hacmini kayıt sonrasında bile ayarlayabilmenizi sağlayan, özellikle film, video ve televizyon projelerinin kayıtlarında kullanılan bu sihirli teknik için ihtiyacınız olan tek şey, bir H6 ve onun MS Mikrofon kapsülü...

H6'nın kutu içeriğinde gelen MSH-6 MS Mikrofon, tek bir mikrofon gövdesi içinde iki mikrofon elementine sahiptir. Bu elementler üst üste bindirilmiştir. Mikrofonlardan biri unidirectional ( bu element bir doğrultu şeklinde daha çok yakın sinyallere hassas, arka fonda oluşan sinyaller için daha sağırdır ) diğer ise bi-directional ( bu element ön ve geriden gelen sinyallere daha az hassas, yanlardan gelen sinyallere dahaaçıktır ) olacak şekilde  yerleştirilmiştir.
H6 MS Mikrofon kapsülündeki mikrofon yerleşimi ve bu yerleşime göre sinyal alışı aşağıdaki gibidir.

MS Mikrofonlama tekniğinin arkasında basit konsept,  mid mikrofonun merkezden gelen sinyalleri okuması, diğer mikronun da yan bölge seslerinin toplayarak ambiansı  yaratmasıdır.

Bu teknik geniş bir alanda yapılacak kayıtlara son derece uygundur. Canlı konser kayıtlarında da rahatlıkla kullanılır.
Shotgun !

H6, opsiyonel olarak satın alınabilen, SGH-6 mikrofon kapsülünde, profesyonel  kalitede hyper directional bir shotgun mikrofona sahiptir. Böylece H6, özellikle film, video,  elektronik  habercilik gibi bir çok kayıt alanı için mükemmel bir tercihtir.

Dijital sinyal işleme özelliği ile beraber üç dahili mikrofona sahip olan SGH-6, super cardioid polar pattern ile çalışır.Tüp metodunu kullanan bir çok shotgun mikrofona göre daha direkt bir ses alımına sahiptir.

Shotgun mikrofonlar, özellikle mikrofonun  ses kaynağına direkt olarak yaklaştırılamadığı kayıt işlerinde kullanılır.Örneğin, direkt olarak röportaj mikrofonu kullanılamayan bir video kaydının ses alımında,  en iyi seçim bir shotgun kullanmaktır.Ancak yine de,  shotgun mikrofonlar, fotoğrafçılıkta kullanılan tele objektiflere ters orantılı olarak, her zaman en iyi sonucu ses kaynağına olabilecek en kısa mesafede konumlandırıldıklarında elde ederler.

Not: SGH-6 monaural bir mikrofondur.
Daha Çok Girişe mi İhtiyaç Duyuyorsunuz ?


H6nızda daha çok girişe  sahip olmak istiyorsanız,  opsiyonel olarak satın alabileceğiniz EXH-6 Çiftli XLR/TRS Giriş kapsülü tam size göre. Bu sayede ek olarak 2 giriş  daha bağlayıp, toplamda 6 mikrofonu preamfili olarak destekleyebilirsiniz. Unutmayın ! H6 Dünya üzerindeki  en küçük boyutlara sahip 6 girişli kayıt cihazı !

Not: EXH-6 Phantom Power özelliğine sahip değildir.
Harici Ses Kaydedici olarak bir DSLR Kameraya Monte Edin !

H6, DSLR makineler ile mükemmel bir uyum içinde çalışır. Zoom'un opsiyonel bir ürünü olan HS-1 ile,  H6yı DSLR'in üstüne kolayca monte edebilir ve ikili olarak  mükemmel bir uyum ile kullanabilirsiniz.

HS-1 Hot Shoe Mount (opsiyonel)


Desteklenen Kayıt Formatları

H6, iki temel  formatta audio kayıdı yapar ;WAV ve MP3. İki kayıt formatı arasındaki temel fark bilindiği üzere WAV'ın  hiç bir şekilde sıkıştırılmamış olması, yani  hiç bir dijital --bit--in  yer ve şekil değiştirmemiş olmasıdır.Böylece Wav, daha kayıpsız bir  kayıt vaad eder. H6, 6 kanala kadar monofonik olarak WAV Kaydını aşağıdaki formatlarda yapabilir ;

44.1kHz / 16-bit
44.1kHz / 24-bit
48kHz / 16-bit
48kHz / 24-bit
96kHz / 16-bit
96kHz / 24-bit
WAV H6 tarafından kaydedilen tüm WAV dosyaları,  Broadcast Wave Formatına yüzde yüz uyum için otomatik olarak zaman mührüne sahip olur. Bu özellikle bir video görseli için yapılan kayıtlarda senkronizasyon için çok önemlidir.
MP3  sıkıştırılmış bir formattır.Bu sayede vir Wav dosyasına  göre çok daha az yer kaplar, upload ve download çok dha kolaydır. Ancak kalite olarak, sıkıştırılmış olan bu format, bir çok kayıba sahiptir.

NOT:  MP3 Ses formatları seçildiğinde, H6 sadece Stereo kayıt yapar. Multikanal kayıt yapmak istediğiniz WAV formatını seçmeniz gerekmektedir. H6'nın dahili mixdown fonksiyonu ile,  multikanal olarak  yapılan WAV fortlı kayıtlar, kolayca mp3 formuna çevrilebilir.
Hiçbir kaydı Kaçırmayın !
PRE-RECORD
Mesela, yapmakta olduğunuz  röportajda konuşmacı, siz hazır olmadan hemen önce konuşmasına başladı, ya da kaydedeceğiniz orkestra siz hazırlanırken kaçırmak istemeyeceğiniz bir pasaj çaldı...

Bu gibi şeyler artık hiç bir zaman problem olmayacak. H6, altyapıda sürekli olarak kayıt halinde durmaktadır. Siz kayıt düğmesine bastığınızda,  kayıt anından 2 saniye öncesi, kayda ön ek olarak eklenir.Yani H6, aslen sizden 2 saniye önce kayda başlar.

BACKUP-RECORD
Backup-record? tam bir güvenlik önlemidir. Bu özellik menüden açıldığında, WAV formatlı kayıtlar yapılırken, H6 otomatik olarak ayrı bir L/R Kanal kaydı alır ve bu kaydı 12dB seviyesinde tutar. Eğer aldığınız ana kayıtta distortion olur da kullanmak istemezseniz, Backup kaydınızı kolayca kullanabilirsiniz.

PROJECT menüsü içinden Backup opsiyonuna kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
AUTO-RECORD
Auto-record fonksiyonu,  H6nızın otomatik olarak  bir ses sinyali algıladığında kayda girmesini sağlar.Bu Özellik açık iken, record düğmesine basıldığında stand by moduna geçmeksizin gerekli olan seviyede bir sinyal aldığında direkt olarak kayda girer.

Ek olarak,  eğer  kayıt durdurmak için bir sinyal seviyesi belirlerseniz, bu seviyeye düşüldüğünde kayıt otomatik olarak duracaktır.
DAHİLİ EFEKTLER

H6, kayıtlarınızda, onları kompanse etmek, güçlendirmek ya da tabiri caizse parlatmak için kullanmak isteyeceğiniz bir çok efekt bulunur.

Efekt menüsü içeriğine dahil olan low-cut filtresi sayesinde, istediğinizin altındaki frekansları otomatik olarak kesebilirsiniz. Bu özellik sizi, istemediğiniz Pop patlamaları, rüzgar gürültüsü, mikrofon standı  rezonansı gibi istemediğiniz frekansları kesmenizi sağlar.

H6, 3 farklı kompresör ve  3 farklı limitleme ayarına sahiptir. Genel ayarlar olan COMP1 ve Limiter1,  bir çok kayıt tipinde kolaylıkla kullanılacak bir yapıya sahiptir. Comp2 ve Comp3 efektleri vokal ve davul kayıtları için optimize edilmiş, Limiter2 ve Limiter3 ise canlı konser ve küçük stüdyo kayıtlarına uygun bir şekilde optimize edilmiştir.

Ek olarak, müzisyen kullanıcılara kolaylık için, dahili metronom ve  kromatik  bir tuner da H6da bulunmaktadır.
Pil Ömrü ve Kayıt Süreleri
H6, 4 adet AA pil ile çalışır. Pil olarak, alkalin ya da şarj edilebilir NiMH piller kullanılabilir. Alkalin piller, sürekli kayıt halinde bile 20 saate kadar dayanır.

H6, direkt olarak SD karta kayıt alır.Standart SD kartlar ile beraber maksimum 128 GBa kadar kapasiteli SDHC ve SDXC kartlar da kullanılabilir.
H6'yı USB Port Üzerinden kullanmak


H6nın  USB port bağlantısı, dijital veriyi gönderir ve alır. H6nızı  laptop ya da desktop bilgisayarınıza bağladıktan sonra kullandığınız DAW Programını ya da kutu içeriğinde gelen Cubase LE programını açıp, kaydettiğiniz kanalları bu programa aktarabilirsiniz. H6 kamera kitini kullanarak aynı şekilde IPAD ile de bağlantı kurabilirsiniz.

H6da, USB Menüsündeki  "Stereo Mix"  seçildiğinde,2 giriş, 2 çıkış, Multitrack seçildiğinde ise 6 Giriş, 2 Çıkış olarak çalışır. Her giriş için bağımsız kontroller çalışır.
Canlı Konser Kaydı
Aşağıdaki şemada H6 ile yapılabilecek en iyi konser kayıt opsiyonlarından biri  gösterilmiştir. Kutu içeriğinde beraber gelen XY Mikrofon sahne üzerindeki performansı kaydederken,  Mikserden alınan 1 ve 2 bağlantıları H6'ya giriş daha temiz bir ses sinyali  alını. Konserin ambians kaydı için,  H6 üzerindeki girişler kullanılarak,  3 ve 4üncü girişlere iki mikrofon bağlanır.
Video ile senkron kayıda örnek -
Aşağıdaki çizimde gösterilen örnekte,  bir konuşmanın video ile beraber ses kaydı alınmakta.  Ses kalitesini  yüksek ve canlı tutmak için  yapılan konfigürasyonda, kutu içeriğinden gelen MSH-6 MS mikrofon kapsülü ile beraber, konuşmacıda telsiz bir yaka mikrofonu kullanılmış ve bu yaka mikrofonu H6'ya ikinci kanaldan bağlanmış bulunmakta. Birinci girişe ise  ortam sesi için Boom mikrofon kullanıldı. 3 ve 4üncü kanallarda kullanılan ambians mikrofonları da kayıt ortam abiansını kayıpsız olarak alacaktır.
ENG

H6, ENG türü  kayıtlar için kullanılacak en başarılı kayıt sistemlerinden biridir.  ENG için en kapsamlı  kurumlardan biri aşağıdaki  çizimde gösterilmiştir.  H6 ile beraber kullanılan SGH-6 shotgun mikrofon, stereo olarak  imaj alır ve L R kanallarını kullanır.  Birinci ve ikinci kanallarda kullanılan el mikrofonları konuşmacıların direkt konuşmalarını alırken, backup olarak kullanılan yaka mikrofonları, özellikle lowcut filtreleri kullanılarak ortam rüzgar gürültüsü gibi  sinyaller  filtrelenir. ENG kayıtlarında, yapılan kayıt MP3 olarak mix down edilip, broadcast ve uydu transferi için daha uygun hale getirilir.
Örnek Orkestra Kaydı

H6 ile beraber çaldığınız rock orkestrasını mı kaydetmek istiyorsunuz ? Çok kolay. EXH-6 ek kanal kapsülünü  kullanıp, daha çok giriş  ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.  H6 ile beraber kullanacağınız bir mikser,  orkestranızı kolaylıkla ve kayıpsız kaydetmenizi sağlayacaktır.

Çizimde gösterilen örnekte, Mikrofonlanmış olan davul setinde toplamda,  endüstri standardı olmuş bir şekilde 4 mikrofon kullanılır,bu mikrofonlar mikserde işlendikten sonra mikserden alınan 2 line çıkış ile H6ya bağlanır. H6nın standart  dört girişinden birincisine bağlanan solist mikrofonu, solistin vokal performasını  kaydeder.  Gitar amfisinin  önünde konumlandırılan mikrofon ikinci kanala, aktif olan bas gitar üçüncü kanala, elektronik klavye ise dördüncü kanala bağlanır. Böylece her enstrüman, tek bir kanala bağlanıp kontrol edilir hale gelir.


?SD, SDHC ve SDXC logoları patent altındadır. ?Steinberg ve Cubase,   Steinberg Media Technologies GmbH. firmasına tescillidir. ? MPEG Layer-3 audio kompres teknolojisinin kullanımı  Fraunhofer IIS ve Sisvel SpA.lisansı altındadır ?Windows®, Windows® 8, Windows® 7, Windows Vista® ve Windows® XP Microsoft Corporation.markalarıdır ?Macintosh, Mac OS ve iPad ,Apple Inc. markasıdır  ? Konser ve benzeri faliyetlerin izinsiz kaydı kanunen yasal değildir. ?  Bu ürün ve açıklamalarında  geçen tüm patentli marka ve özellikler, kendi hak sahiplerine aittir. ? Zoom,  bu notta yazan teknik özelliklerde değişiklik hakkına sahiptir.

Teknik Özellikler -  Kayıt Medyası

SD kart: 16MB -  2GB
SDHC kart: 4GB - 32GB
SDXC kart: 64GB - 128GB

Girişler
Kapsüller  XYH-6 X/Y Mikrofon
(Kutu İçeriğinde gelir)
Mikrofon  tipi:  Unidirectional
Hassasiyet: -41 dB, 1 kHz at 1 Pa
Giriş Hacmi : -? to 46.5 dB
Max sound pressure input: 136 dB SPL
XYH-6 Mikrofon ve Line Girişi

Özellikleri
Konnektör: 1/8" stereo mini jack
Giriş Seviyesi : - ? to 46.5 dB
Giriş empedansı:  2 k ?
Plug-in gücü:  2.5V destekler
MSH-6 MS Mikrofon  (Kutu içeriğinde gelir)
Mikrofon : Unidirectional and bi-directional
Hassasiyet:  -37 dB, 1 kHz at 1 Pa (unidirectional)
-39 dB, 1 kHz at 1 Pa (bi-directional)
Giriş gain: -? to 42.5 dB
Max sound pressure input: 120 dB SPL (unidirectional)
122 dB SPL (bi-directional)
Shotgun mic (SGH-6)
(Opsiyonel)
Mikrofon Tipi: Unidirectional (mic unit x3)
Polar Pattern: Super-cardioid
Hassasiyet: ?39 dB, 1 kHz at 1 Pa (each mic unit)
Input Gain: ?? to 50 dB
Maximum Sound Pressure Input: 122 dB SPL
Girişler 1-4
Mikrofon Konnektörleri : XLR / TRS kombo jaklar
(XLR: Pin 2 hot / TRS: Tip hot)
Mikrofon girişi gain: (PAD OFF) -?   ile 55.5 dB arası
Mikrofon girişi  gain: (PAD ON)-? ile  35.5 dB arası
MicInput impedance: 6.8 k ?
Mikrofon maks. giriş seviyesi : +22 dBu (PAD ON)
Mikrofon Phantom power: +12V /+24V /+48V
(Phantom Power, her kanal için bağımsız olarak çalıştırılabilir)
MicEquivalent Input Noise (EIN): -120 dBu ya da altı
ÇIKIŞLAR
LINE Çıkışı
Jak Tipi: 1/8" stereo mini jak
Ölçülmüş Çıkış Seviyesi : -10 dBu when ses yükleme empedansı 10k ? ya da üstü iken
Kulaklık Çıkışı
Jak Tipi: 1/8" stereo mini jak
Çıkış Seviyesi : 20 W +20 W 32 ? yüklemede
Dahili Hoparlör
400mw 8 ? mono speaker
Kayıt Formatları
WAV
Örnekleme Frekansı :44.1/48/96 kHz
Bit rate: 16/24
(Mono/Stereo, BWF-compliant)
Maksimum Simultane kayıt kanalları: 8 (L/R + INPUT 1 to 4 + L/R backup)

(Backup recording: seçilmiş kayıt ayarından -12dB daha düşük)

MP3
Örnekleme Frekansı :44.1kHz
Bit Rate:48/56/64/80/96/112/128/160/192/224/256/320kbps
Maksimum simultane kanal kayıt : 2
Kayıt Süreleri (2GB Kart ile
03:08:00 (44.1 kHz / 16-bit WAV)
34:43:00 (128kbps MP3)
Ekran 2.0-inc full renkli LCD (320 x 240 piksel)
USB Hafıza kartı transferi tipi
Sınıf :USB2.0 Yüksek Hızlı Bağlantı
Ses bağlantısı modu,  Multritrack kullanım
Sınıf:USB2.0 Yüksek Hızlı Bağlantı
Giriş  / Çıkışlar :6 / 2
Örnekleme Frekansı :44.1/48kHz/96kHz
Bit rate:16/24 bit
USB üzerinden elektrik temini ile çalışması mümkün
Ses bağlantısı modu, stereo kullanım
Sınıf :USB2.0 Yüksek Hızlı Bağlantı
Giriş ve Çıkışlar :2 / 2
Örnekleme Frekansı :44.1/48kHz
Bit rate:16 bit
USB üzerinden elektrik temini ile çalışması mümkün
(iPad ile sadece Stereo modda çalışır)

Güç Gereksinimi
AA tipi  (LR6) pil x 4
Alkaline ya da NiMH tipi
USB üzerinden elektrik ile çalışabilir
Pil Ömrü (alkalin pil ile sürekli kayıt halinde) :20 saat ve üzeri

Boyutlar ve Ağırlık
H6:77.8mm (Genişlik) x 152.8mm (Derinlik) x 47.8mm (Yükseklik), 280g
XYH-6:78.9mm (Genişlik) x 60.2mm (Derinlik) x 45.2mm (Yükseklik), 130g
MSH-6:58mm (Genişlik) x 67.6mm (Derinlik) x 42.1mm (Ağırlık), 85g

Kutu İçeriği
Kullanma Kılavuzu
XYH-6 X/Y mikrofon kapsülü
MSH-6 MS mikrofon kapsülü
SD kart (2 GB)
AA boyu (LR6) pil x 4
USB kaplosu
Rüzgar önleyici sünger
Cubase LE yazılım
Taşıma Kabı

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Zoom H6 El Kayıt Cihazı

Zoom H6 El Kayıt Cihazı

Zoom H6 El Kayıt Cihazı 6 Kanal simultane kayıt 4 Giriş için Phantom Power

Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 517.00 TL 2,585.01 TL
6 435.66 TL 2,613.97 TL
7 377.56 TL 2,642.93 TL
8 333.99 TL 2,671.90 TL
9 300.10 TL 2,700.86 TL
Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 517.00 TL 2,585.01 TL
6 435.66 TL 2,613.97 TL
7 377.56 TL 2,642.93 TL
8 333.99 TL 2,671.90 TL
9 300.10 TL 2,700.86 TL
Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 517.00 TL 2,585.01 TL
6 435.66 TL 2,613.97 TL
7 377.56 TL 2,642.93 TL
8 333.99 TL 2,671.90 TL
9 300.10 TL 2,700.86 TL
Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 517.10 TL 2,585.49 TL
6 435.66 TL 2,613.97 TL
7 377.56 TL 2,642.93 TL
8 333.99 TL 2,671.90 TL
9 299.56 TL 2,696.03 TL
Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 517.10 TL 2,585.49 TL
6 435.66 TL 2,613.97 TL
7 377.56 TL 2,642.93 TL
8 333.99 TL 2,671.90 TL
9 268.18 TL 2,413.64 TL
Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 517.00 TL 2,585.01 TL
6 435.66 TL 2,613.97 TL
7 377.56 TL 2,642.93 TL
8 333.99 TL 2,671.90 TL
9 300.10 TL 2,700.86 TL
Vade Aylık Toplam
1 2,413.64 TL 2,413.64 TL
2 1,249.06 TL 2,498.12 TL
3 842.36 TL 2,527.08 TL
4 639.01 TL 2,556.04 TL
5 511.69 TL 2,558.46 TL
6 430.43 TL 2,582.59 TL
7 372.39 TL 2,606.73 TL
8 328.86 TL 2,630.87 TL
9 295.00 TL 2,655.00 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Accept

Bu Gizlilik Politikası bu Site için geçerlidir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik politikasını lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.