Üreticiye göre ürün listesi Studio Projects

Toplam 3 ürünün 1 - 3 'i sayfada yer alıyor
 • Studıo Project B 1 Studıo Mikrofon

  Studio Projects B1, yüksek kaliteli transformatörsüz tasarıma sahip, son derece düşük gürültü seviyeli ve geniş diyaframlı, profesyonel veya proje stüdyolarında kullanılabilecek düzeyde ve inanılmaz makul fiyatlı bir condenser mikrofondur. 

  $ 218.37
 • Studio Project C 1 Studıo Mikrofonu

  Studio Projects C1, yüksek kaliteli, düşük gürültülü, transformatörsüz tasarıma sahip, geniş diyaframlı ve cardioid polar şekilli bir condenser mikrofondur. Çok amaçlı kullanım, kayıt sektöründe en çok aranan özelliktir ve C1 bu konuda ödülleri ve profesyonellerin yorumları ile kendini ispatlamıştır.

  $ 457.08
 • Studio Projects VTB-1 Mikrofon Pre-Amplisi

  Studio Projects VTB-1 Mikrofon Preampli Tube Drive, Studio kayıtlarınızda özellikle B 1 ve C 1 Mikrofonlarla birlikte kullanıldığında aldığınız kayıt farkını hissedeceksiniz.

  $ 265.84
Accept

Bu Gizlilik Politikası bu Site için geçerlidir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik politikasını lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.