Roland FA-06 Müzik Workstation Genişlet

Roland FA06 Müzik Workstation

Roland Roland

Yeni

Roland FA-06 Müzik Workstation (Synthesizer)

Daha Fazla Detaylar

Stokta

6,849.21 TL

Vergi Dahil

İnternetten satış...

24 saat içinde teslimat...

Garantili ve yeni ürünler..

%100 Güvenli alışveriş...

Devamını Oku

Müzik Workstation Kolay Kullanım İçin Yeniden Yaratıldı...

Roland'ın yeni FA serisi tamamiyle zahmetsiz gerçek zamanlı güç, ultra hızlı iş akışı ve maksimum çok yönlülük için workstationı yeniden hayal etti. Çaldığınız her müzik tarzını desteklemeye hazır FA-06 ve FA-08 amiral gemisi INTEGRA-7 ses modülünden gelen devasa bir ses bankasına, tonlarca studyo kalitesinde efekte, etkileyici, gerçek zamanlı kontrollere ve dahili 16 aydınlatmalı pad ile sıfır yükleme süreli audio çalabilen, hızlı örnekleyiciye sahiptir.Sequencer özelliğinin kolay kullanımı ve aralıksız loop yapabilme yeteneği size şarkılarınızı ve fikirlerinizi kaydederek, kanallarınızı çoklu olarak export edip DAW yazılımlarında kullanmanıza olanak tanır. Yaratıcı dünyanızın her bölümünde yanınızda olacak olan FA serisi; güçlü, gerçek zamanlı kontrolleri ve daha fazlası ile canlı performanslarınızda tek başına kullanımın dışında, USB Ses/MIDI arayüzü ve DAW yazılım kontrolleri ile gerçek zamanlı bilgisayar tabanlı studyo çalışmalarınızında kontrol merkezi haline dönüşebilir.

 • Yaratıcılığınızı arttırmak için dizayn edilmiş yeniden hayal edilmiş müzik Workstation
 • Hafif, 61 tuş hassasiyetli klavyeli taşınabilir gövde (FA-06) yada 88 tuşlu Fildişi Hissiyatlı Ivory Feel-G mekanizma (FA-08)
 • INTEGRA-7 ses modülünden gelen SuperNATURAL synth, akustik enstruman sesleri ve davullarıda içeren 2000 üzeri ses; dahili ses ekleme girişi sayesinde daha fazlasıda eklenebilir.
 • Roland'ın Axial ses bankasındaki ücretsiz geniş ses koleksiyonundaki INTEGRA-7 synth tonlarıyla tamamen uyumlu SuperNATURAL synth işlemcisi
 • Şarkılarınızı kolayca oluşturmanızı sağlayacak Durmaksızın kayıt yapılabilen 16 kanal sequencer; Sequencer kanallarınızı komple stereo mix, çok kanallı audio yada MIDI olarak DAW yazılımızda kullanmak için SDHC kartlara kaydedebilirsiniz.
 • SP-404SX özellikleri temelli 16 pad X 4 banka dahili sampler ve SDHC kartlara direkt kayıt ve playback
 • 16 bağımsız MFX işlemcisi, davul için altı COMP+EQ işlemcisi, eşsiz TFX (total effects) ve global EQ, chorus ve reverb ile Soundunuzu zenginleştirin.
 • Tonlarınızı, efektleri ve harici MIDI cihazları gerçek zamanlı kontrol edebileceğiniz altı kullanıcı atanabilir Sound Modify düğmeleri
 • Sezgisel, geniş, renkli LCD'li akıcı arabirim
 • Tek bir tuşa basarak FA-06/FA-08 inizi USB ile DAW yazılımızda kullanmaya hazır hale getirin
 • D-Beam, Rhythm Pattern, Arpeggiator ve Chord Memory özellikleri ile yaratıcılık paletinizi genişletin
 • Performans, Sample ve DAW yazılımlarına audio kayıt için Guitar/Mic ve Line girişi; bu girişlere atanmış reverb özelliği performans ve kayıtlar esnasında ambiyans imkanı sunar.

Ses genişletme, güncelleme ve bilgisayar ile audio/MIDI arayüzü olarak kullanmak için USB girişleri, Apple iPad Camera Connection Kit ile iPad ile MIDI bağlantısı mümkündür.

 • Uğraşma, Sadece Çal

  Müzik Workstationlar klavyeciler için stüdyo prodüksiyonunda şarkı geliştirmekten canlı sahne performansına kadar çok geniş yelpazedeki yaratıcı aktivite için çok önemli bir role sahiptir. Fakat her nasılsa çoğunlukla tüm potansiyellerini kullanmak oldukça zordur ve bu esnada yaratıcı süreci yavaşlatıp fikirlerinizin dağılmasına sebep olabilirler. FA serilerinin geliştirilmesi sırasında Roland, müzisyenlere güçlü ve çok yönlü aynı zamanda sezgisel, basit ve ilham verici bir platform sunan bir workstation fikrine yoğunlaştı. Akıcı ve kullanışlı arayüz ve yaratıcılığınızı arttıracak özelliklere odaklanmış FA serisi size daha önce hiç olmadığı kadar az bir çaba ile müzikal fikirlerinizi geliştirme ve özgürlüğü derinlemesine keşfetme imkanı sunuyor.

  Roland'ın En İyi Seslerinden Oluşan Dev Bir Seçki ile Çalın ve Kaydedin

  Herhangi bir Workstation'ın gerçek ölçüsü kalitesi ve ses çeşitliliğinde yatıyor. Doğrudan Roland'ın amiral gemisi ses modülü INTEGRA-7'den doğan 2000 den fazla sesle FA serisi bu ölçülerin ve daha fazlasının ötesine ulaşır. INTEGRA-7'nin SuperNATURAL synth seslerinin tamamı ve XV-5080 PCM dahili tonlarına ilave olarak piyanolar, organlar, davullar, baslar yaylılar ve daha fazlasını içeren önemli bir koleksiyona sahiptir. FA-06/FA-08 'in ses işlemcisi INTEGRA-7'nin sürekli gelişen ve Roland'ın Axial ses bankası sitesinden indirilebilir seslerle tamamen uyumludur. Ayrıca dahili sesleri FA serisi ses genişletme paketleri ile arttırmakta mümkün.

  Ara Vermeden Fikirlerinizi Kaydedin, Şarkılarınızı Yaratın

  Basit ama güçlü, FA serisinin 16 kanal sequencerı fikirlerinizi anında kaydedebilmeniz için dizayn edildi- ilhamınızı kaybetmeden kayıt yapmak tek bir tuş uzağınızda. Tüm düzenlemenizi workstationın devasa ses bankasından oluşturabilir ve devamlı loop modu ile 16 kanalı hiç durmaksızın kaydedebilirsiniz. Gerçek zamanlı kayıda ek olarak adım adım kayıtta mümkün, şarkılarınızı SDHC karta stereo audio ses dosyası olarak kaydedebilir, kanallarınızın edit ve mixlerini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kanallarınızı DAW yazılımlarında geliştirmek üzere bağımsız WAV audio dosyası ve/veya MIDI dosyası olarak export edebilirsiniz.FA-06/FA-08 i ilk fikir kıvılcımlarınızı yaratacağınız bir karalama defteri olarak kullanarak gelecek bilgisayar müzik prodüksiyonu çalışmalarınızın temelini oluşturabilirsiniz.

  DAW Yazılımınızla Sorunsuz Donanım Uyumu

  Tek başına kullanılan bir performans ve kompozisyon workstationı olmasının yanı sıra FA-06/FA-08 bilgisayar temelli müzik prodüksiyonu dünyasına kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Özel atanmış DAW Control düğmesi ile workstationunuz ve bilgisayarınız arasında USB* aracılığı ile kolaylıkla kurulum gerçekleştirebilir, Klavyenin kontrol düğmeleri ile DAW yazılımlarınız üzerinde MIDI datası göndererek yazılım synthleri çalarken aynı zamanda bilgisayarınızdaki, efektleri ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. FA serileri tüm popüler DAW yazılımlarının kontrol haritalarına sahip olarak, bu karmaşık yazılımlar içerisinde çok daha kolay ve hızlı kontrol fonksiyonlarını kurmanızı sağlar. FA-06/FA-08 modellerini ayrıca USB ses arayüzü olarak kayıtlarınız anında farklı ses kaynaklarını DAW yazılımınıza aktarmanızı sağlar. Arka panelinde bulunan girişlerine bağlayacağınız mikrofon, gitar veya stereo line cihazlarınızın seslerini içine alarak örnekleme yapabilir ve geri çalabilir. FA-06/FA-08'in ses çıkışları ayrıca monitör kullanımı için DAW kullanımınız esnasında stereo monitör çıkışı ve kulaklık girişi desteği sağlar.

  Dahili Kolay Ulaşılabilir Performans Örnekleyici

  Temelini Roland'ın popüler samplerı SP-404SX' den alan FA serisinin samplerı, SDHC kartlarla eğlenceli ve hızlı örnekleme ve çalma olanağı sağlar. Audio örneklerinizi paneldeki 16 pad ile kolayca çalabilir, looplar, eşlik parçaları, vokal cümleleri, ses efektleri ve daha fazlası ile performanslarınızı kolayca genişletebilirsiniz.SDHC bellekler sayesinde samplelarınızı kolayca ve beklemeden yükleyebilir, dört pad bankası ve pano işlevi ile her performansınıza uygun olacak şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Workstation'ın kendi sesleri yada Mic/Guitar yada Line girişlerinden bağlı harici kaynakları kolaylıkla örnekleyebilir hatta bilgisayarınızdaki WAV, AIFF ve MP3 samplelarınızı transfer edebilirsiniz.Düzenleme (edit) özellikleri çalıma başlangıç noktası yada seviyesi dahil olmak üzere samplelarınızı hızlıca kişisel zevkinize uygun hale getirmenize izin verir. Padler sample tetikleme dışında bölümleri susturma yada ekrana numara girme gibi pek çok farklı özellik kontrolü içinde kullanılabilir.

  Eş Zamanlı Efekt Yelpazesi ile Seslerinizi Geliştirin

  Geniş ve profesyonel efekt kolleksiyonu ile FA serisi, sequencer kanallarınızı ve seslerinizi studyo kalitesinde mükemmelliğe ulaştıracak çeşitli seçenekler sunar. Canlı çalım ve şarkı mixinde seslerinizi ayrı bir boyuta taşıyacak Bağımsız MFX işlemcileri Studyo Set bölümünde 16 kanalın her biri için ayrı ayrı kullanılabilir. Her MFX işlemcisi, MFX Part1 de kullanılırken eklenebilen vocoder seçeneği yanında şeçebileceğiniz 67 farklı efekt sunar. Davul seslerinde kullanılabilecek 6 ayrı COMP+EQ ve tek bir dokunuşla istediğiniz bölüme ekleyebileceğiniz global EQ, chorus ve reverb içerir. Eşsiz TFX (total effects) ile workstationın tüm çıkışlarına DJ FX Looper, Isolator ve daha pek çok efekt uygulama şansına kavuşursunuz. Tüm efektler klavyenizde çalım, örnekleme ve dinamik ses dokulu sequencer kanallarında Sound Modify butonlarıyla gerçek zamanlı olarak ayarlanabilir.

  Hızlı İşlem ve Kolay Gerçek Zamanlı Kontrol

  Bu yeni enstrumanın hızını güç düğmesine ilk bastığınız anda hissedeceksiniz- pek çok workstationın açılması ve çalıma hazır hale gelmesi dakikalar sürsede FA serisi saniyeler içinde çalıma hazır. Kullanışlı bir şekilde organize edilmiş kontrol paneli ve enstruman seçimi, sequencer çalışmaları ve farklı seçenekleri ayarlama için dizayn edilmiş yüksek çözünürlüklü grafiklerle oluşturulmuş büyük, renkli LCD ekran ile kullanımı çok kolay. Sıkça kullanılan oktav aralığı, transpoze ve benzeri gibi pek çok fonksiyonları özel görev atanabilir düğmelere ayarlayarak ve kategoriendirilmiş geniş ses seçeneklerini kolayca kontrol edebilir ve dilediğiniz anda rahatça geri çağırabilirsiniz. Güçlü ama kullanımı kolay, atanabilir parametreleri altı adet düğme ile kontrol edebileceğiniz Sound Modify bölümü sayesinde canlı performans ve studyo çalışmalarınız esnasında geniş bir parametre aralığında gerçek zamanlı kontrol imkanı sunar.

 

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Roland FA06 Müzik Workstation

Roland FA06 Müzik Workstation

Roland FA-06 Müzik Workstation (Synthesizer)

Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,467.10 TL 7,335.50 TL
6 1,236.28 TL 7,417.69 TL
7 1,071.41 TL 7,499.88 TL
8 947.76 TL 7,582.07 TL
9 851.58 TL 7,664.26 TL
Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,467.10 TL 7,335.50 TL
6 1,236.28 TL 7,417.69 TL
7 1,071.41 TL 7,499.88 TL
8 947.76 TL 7,582.07 TL
9 851.58 TL 7,664.26 TL
Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,467.10 TL 7,335.50 TL
6 1,236.28 TL 7,417.69 TL
7 1,071.41 TL 7,499.88 TL
8 947.76 TL 7,582.07 TL
9 851.58 TL 7,664.26 TL
Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,467.37 TL 7,336.87 TL
6 1,236.28 TL 7,417.69 TL
7 1,071.41 TL 7,499.88 TL
8 947.76 TL 7,582.07 TL
9 850.06 TL 7,650.56 TL
Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,467.37 TL 7,336.87 TL
6 1,236.28 TL 7,417.69 TL
7 1,071.41 TL 7,499.88 TL
8 947.76 TL 7,582.07 TL
9 761.02 TL 6,849.21 TL
Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,467.10 TL 7,335.50 TL
6 1,236.28 TL 7,417.69 TL
7 1,071.41 TL 7,499.88 TL
8 947.76 TL 7,582.07 TL
9 851.58 TL 7,664.26 TL
Vade Aylık Toplam
1 6,849.21 TL 6,849.21 TL
2 3,544.47 TL 7,088.93 TL
3 2,390.37 TL 7,171.12 TL
4 1,813.33 TL 7,253.31 TL
5 1,452.03 TL 7,260.16 TL
6 1,221.44 TL 7,328.65 TL
7 1,056.73 TL 7,397.14 TL
8 933.21 TL 7,465.64 TL
9 837.13 TL 7,534.13 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Accept

Bu Gizlilik Politikası bu Site için geçerlidir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik politikasını lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.