LA-FA MÜZİK

LA-FA Müzik Panaroma

Türkiye müzik sektöründe 1994 yılından beri BARKAT Müzik aletlerinde satış müdürü olarak faaliyet gösteren FERHAT KARATAS, engin tecrübesini 2003 yılında Beyoglu tünelde LA-FA Müzik aletleri şirketini kurarak sürdürmeye devam etmiştir.Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz kaynak teknolojisi alanında gerçekleştirilen en büyük yatırım olarak nitelenen LA-FA Müzik ülkenin dört bir yanına hizmet vermiştir.

Ürün yelpazesini müşterilerden gelen istemlere göre genişleten LA-FA, ülkemizin en modern firmalardan birini kurmuştur. Amerikalı mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı KRK VXT referans monitörlerinin Türkiye temsilcisi olmustur. Dünyaca ünlü sampler sesler üretimi deyince akla gelen tek marka olan AKAİ türkiye dağıtımı ve amerikan yapımı olan ULTİMATE keyboard standı apex ax-48 ve ax-90 klavye standı türkiye dağıtımı yine firmamızda olup İngiliz mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı VİVO elektro kemanların Türkiye distribitörü olmustur İtalyan mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı ORLA org ve piyanoların Türkiye distribitörü olmustur.

Midi solitions breat controller Türkiye distribütörlüğü olan firmamıza CEMALETTİN ÇOLAKOĞLU'nunda katılımıyla dahada güçlenmiş olup yoluna devam etmektedir.

Bugün için kalitesi ve çeşidi ile LA-FA ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir. Müzik ile ilgili her şey bizim işimizdir der yenilikleri sizlerle buluşturmaya gayret gösteririz.


Araştırma - Geliştirmeye büyük önem veren LA-FA Müzik yurt içi ve yurt dışı fuarların hepsine katılmakta ve daha kaliteli, yeni ürün araştırmakla beraber yenilikçi kimliğini hep korumuştur.
Ülke insanına yapılan yatırım ülke geleceğine yapılan yatırımdır ilkesi ile kurulan en yeni müzik enstürümanları bulunduran LA-FA Müzik eğitime verdiği önemin bir göstergesi olmaktadır.

 

Sözü fazla uzatmadan referanslarımız her şeyi kısaca özetliyor aslında der, saygılar sunarız.

LA-FA Müzik, kaliteli ürün ve hizmetleri ile müzik sektörünün kaynaktaki güvence simgesidir....


Accept

Bu Gizlilik Politikası bu Site için geçerlidir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik politikasını lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.