Native Instruments Traktor Kontrol S4 Dj Sistemi Genişlet

Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK2

Traktor Traktor

Yeni

Native Instruments Traktor S4 MK2 Dj Kontroller

 

Daha Fazla Detaylar

Stokta

5,095.78 TL

Vergi Dahil

İnternetten satış...

24 saat içinde teslimat...

Garantili ve yeni ürünler..

%100 Güvenli alışveriş...

Devamını Oku

//


Profesyonellerin güvenini kazanmış TRAKTOR KONTROL S4, her şey dahil 4 kanallı DJ sistemidir. TRAKTOR’ un yenilenmiş yüzüyle, mixlerinizi bir sonraki seviyeye taşımak parmaklarınızı ucunda.
 
• Endüstri standartı 4 deck kontrolör, ses kartı ve TRAKTOR yazılımı!
• Görünümde ve histe yepyeni gelişmeler
• iPad ve iPhone’ye tak ve çalıştır TRAKTOR DJ!
 
 

 
GÜÇLÜ, DJ PERFORMANS SİSTEMİ
 
Yazılım ve donanım mükemmel uyum içerisinde. Yeniden dizayn edilen TRAKTOR KONTROL S4, terzi elinden çıkma, yepyeni bir DJ’lik deneyimi sunuyor.
 
S4 bünyesinde, 4 kanallı mixer, içerisine yerleştirilmiş 24 bit/96 kHz ses kartı, benzersiz ara yüzü ve TRAKTOR PRO 2 yazılımı bir araya getiriyor. 

 
KONTROL AKSİYON HALİNDE!
 
Kutusundan çıkardığınız anda kullanımı kolay, 4 yazılıma kadar mix yapabileceğiniz ve benzersiz kontrollere sahip deckler, yüksek çözünürlüklü jog tekerler ile birlikte sağlam aliminyum kaplamalar ve iki efekt ünitesi ile müziğinizin kontrolü sizin elinizde olacak bir ürüne sahip olacaksınız.
 
Ayrıca S4 cue noktları, loplar, örneklemeler ve Flux modu düğmeleri RGB renklerinde kodlanmıştır.
 

 
YOLA ÇIKMA ZAMANI
 
TRAKTOR KONTROL S4 sürekli seyahat halinde olan DJ’ler için partiyi ateşlemek adına her şeye sahip bir alettir. Bir yerden ötekine taşımak oldukça basittir. S4 TRAKTOR PRO yazılımı ve iOS cihazlarınızın içindeki TRAKTOR DJ programı ile de uyumludur.
 
Opsiyonel Flight Case sayesinde %100 güvende ve kolay taşımanın yanı sıra, turntable’ler ile aynı yükseklikte olmasını ve laptop’unuz için sağlam bir stand olmasını da sağlar
 

 
4 KANAL MIXER
 
TRAKTOR KONTROL S4 son derece ergonomik, içeriğinde güçlü fader’ler, CUE tuşları, yüksek kaliteli 3 bant EQ ve her kanal için filtreleme düğmeleri içeren 4 kanallı bir mixer sunuyor. Sevdiğiniz ne ise, filtreler TRAKTOR, Xone veya diğer endüstri standartı stiller arasında rahatça geçmenizi sağlar.
 
Müziğinize heyecan katacak katmanlar ekleyebilirsiniz. Loop Recorder beşinci bir kayıt ve loop ses decki gibi çalışabilir.
 

 
ENTEGRE SES ARAYÜZÜ
 
Ayrıca TRAKTOR KONTROL S4 içerisinde son derece güçlü ve becerikli bir ses ara yüzü bulundurmaktadır.
 
Dikkatlice ve düşünülerek yerleştirilmiş bağlantıları sayesinde turntable’leri, CD çalarları, enstrümanları, MIDI donanımlarını ve çok daha fazlasını
 

 
TRAKTOR PRO 2 YAZILIMI
 
TRAKTOR PRO 2 yazılımı ile doğrudan mixlemeye başlayabilirsiniz. DJ’lik ve canlı performans arasındaki pusu kaldırmak için geliştirilen yazılımın son versiyonunda yenilikçi REMIX DECK’ler bulabilirsiniz.
 
Remix Deck’ler S4 üzerinden çalıştırılabilir. Remix’e hazır dünyaca ünlü sanatçıların setlerini de internet üzerinden indirebilirsiniz. 

 
S4 VE SCRATCH
 
Turntable kullanıcıları ve plak severler scratchleri TRAKTOR’un Scratch PRO 2 yazılımı ve Timecode Kit’i ile kolayca S4’ e ekleyebilirler. 

 
KONTROLÖR
 
KONTROL’Ü ELE ALIN
 
TRAKTOR KONTROL S4’ün board üzerinde yerleştirilmesi TRAKTOR ile entegrasyonunda büyük bir rol oynuyor – Böylece başlangıçtan itibaren kontroller çok doğal bir hissiyata sahip olacak.
 
8 renkli RGB düğmeler dijital DJ’lik için gereken yerlerde ve ihtiyaçlarınızı karşılar biçimde kurulmuştur.

 
DOĞRUDAN TAK VE KULLAN
 
TRAKTOR KONTROL S4 minimum derece kurulum gerektirir. S4’ü bilgisayarınıza ve hoparlörlere bağlayın yeter. Veya hareketli olarak – iPad ve iPhone için yapılmış TRAKTOR DJ yazılımı ile heryere götürebilirsiniz.
 
TRAKTOR ve S4 birbirleri ile mükemmel bir uyum içerisindedirler. Herhangi bir atama ya da yer belirlemeye ihtiyaç duymaksızın kullanabilirsiniz. Eğer kendinize özgü kurulumlar yapmak isterseniz S4 içerisinden bunları değiştirebilirsiniz.
 

 
TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR
 
Her DJ’in kendine has yöntemleri vardır. Ne olursa olsun TRAKTOR KONTROL S4 size uyacaktır. Kolayca CUE ayarlarını yapabilir, en sevdiğiniz FX’leri arama yapmadan kurabilir veya pitch fader’larda göreceli ya da kesin modlar arasında değiştirebilirsiniz.
 
Eğer Remix Deck üzerindeki fonksiyonlar size göre değilse kolayca düğmeleri yeniden atayabilirsiniz. Değişik kurulumları deneyebilir, değişik hot cue’ler kullanabilir hatta geriye yönelik loop fonksiyonları ayarlayabilirsiniz.

 
HİSSEDİLEN TEKERLER

 

Yüksek çözünürlüklü savaş uçağı sınıfı aliminyum kaplamalar ile azami dayanıklılık ve performans için üretilmiştir. DJ’ler dokundukları anda lastik kaplama bölümün ve dokunma hissiyatının ne kadar iyi olduğunu anlayacaklardır.

Gerçek bir plağın hissiyatına sahip tekerler, son derece iyi kalibre edilmiş dönüşleri ile sizi şaşırtacak derecede.


 

HASSAS MÜHENDİSLİK

 

S4’ün kaputunun altında ışık hızında çalışan, çok daha akıcı ve daha doğru bir deneyim yaşatmayı planlayan bir mühendislik yatıyor.


 
MIXER DETAYLARI
 
 
Mixer bölümünde 4 stereo kanal, 3 bant EQ, filtre düğmesi, kanal başına 2 FX gönderme ve gain ile profesyonel klüp standartlarında bir alete sahip olacaksınız. İki analog stereo girişi ve ek olarak yardımcı devreleri ile S4’ü harici donanımlara bağlama olanağı da sunuyor. Değiştirilebilir booth çıkışı iki ayrı hoparlöre ve monitörlemeye olanak sağlar.
 
Son derece akıcı Crossfader toz koruması ile birlikte geliyor ve değiştirilebiliyor. Keskinliği ise yazılım üzerinden sizin stilinize göre ayarlanabiliyor.

 
MASTER BÖLÜMÜ
 
Bu bölümde ana seviye çıkışını ve çalma listesine şarkı, örneklemeler veya loop’lar ekleyebileceğiniz tek dokunumlu kodlayıcıyı bulacaksınız.
 
 
 
Snap düğmesi cue noktalarının ve loop seslerinin tam yerinde ve zamanında devreye girmesini sağlar. Quant düğmesi, zamanlama konusunda en kesin hesaplamaları yapmaktadır. Master düğmesi ise Master Clock ve Master Deck mod arasındaki geçişi sağlar.

 
GAIN VE FX ATAMASI
 
Kodlayıcılar, birbirinden ayrı deckler üzerinde gain kontrolü sağlarlar. FX atama düğmesi ise kanal başına iki efekt gönderebilir.
 
Merkezdeki Master düğmesi ise ana çıkış sesini kontrol eder.

 
LOOP KAYDEDİCİ
 
Tekli veya çoklu kanallardan loplar kaydedebilir veya canlı olarak mikrofon yada master çıkışından sesleri alabilirsiniz. Böylece katmanları üst üste ekleyerek yepyeni canlı mixler oluşturabilirsiniz.
Hatta, kaydı başlatmak için ayakla kontrol edilebilir bir pedal bile ekleyebilir, ellerinizi ek tweak ler için boşa çıkarabilirsiniz.
 
Öldürücü bir loop mu çalıyor? Kolayca Remix Deck yuvasına gönderin böylece Loop Kaydediciyi başka kullanımlar için boş bırakırsınız.

 
FANTASTIK FADER’LER
 
Bütün fader’lerin kendine has yol limitleri bulunuyor ve bu sayede geçişlerde ölü alan bırakmaksızın akıcı geçişler sağlıyor. En yoğun çalma programında bile malzeme kalitesinden ödün vermeden ve toza karşı dayanıklılığı ile sizi yarı yolda bırakmaz.

Müziğin hızını ayarlarken ani atlamalara karşı pitch fader’ler devrede olacaklardır. Pitch ayarı yaptığınız anda fader kendini %0 dan alarak yumuşak geçişleri garanti altına alır.

 YAZILIM
 
TRAKTOR İLE GÜÇLENDİRİLMİŞ
 
TRAKTOR KONTROL S4,  TRAKTOR PRO 2 yazılımının Remix Decks ile birlikte en son versiyonunu içerir. TRAKTOR PRO 2 remixe hazır şekilde gelir. Saniyeler içerisinde Remix Deckleri ateşleyebilir ve canlı performans DJ’liğin dünyası içinde kaybolabilirsiniz. 
SESLER VE EFEKTLER
 
Başlamanız için son derece iyi seçilmiş ses ve loplar bulacaksınız. Loopmasters tarafından yapılmış 40 adet loop, 10 adet davul, bas, perküsyon içeren tam track ve minimal house, tekno, trans ve dubstep için loplar bulacaksınız.
 
İki bağımsız FX ünitesi ve 30 adet efekti ile seslerinizi renklendirebilirsiniz. Delay, reverb, flanger gibi klasiklerin yanı sıra, TRAKTOR’un Beatmasher ve BeatSlicer efektlerini de bünyesinde bulacaksınız.

 
SESLER VE EFEKTLER
 
Başlamanız için son derece iyi seçilmiş ses ve loplar bulacaksınız. Loopmasters tarafından yapılmış 40 adet loop, 10 adet davul, bas, perküsyon içeren tam track ve minimal house, tekno, trans ve dubstep için loplar bulacaksınız.
 
İki bağımsız FX ünitesi ve 30 adet efekti ile seslerinizi renklendirebilirsiniz. Delay, reverb, flanger gibi klasiklerin yanı sıra, TRAKTOR’un Beatmasher ve BeatSlicer efektlerini de bünyesinde bulacaksınız.

 
REMIX DECKS İÇİN YAKITINIZ
 
Yeni jenerasyon TRAKTOR Remix Sets’ e ve iş birlği içinde olduğumuz Beatport, Whatpeopleplay.com ve daha fazlasına hoş geldiniz. TRAKTOR 2’nin Remix Decks’ini anında kullanabilmeniz için ünlü sanatçılar ve DJ’lerden alınmış trackler tek paket halinde sizlere geliyor.
Ya da MASCHINE’nin ücretsiz Remix Setlerine ve seslerine dalarak kendinize has seçimler yapın!

 
SES ARAYÜZÜ
Seneler boyunca DJ’ler TRAKTOR KONTROL S4’e her konuda güvendiler. Şimdi üzerindeki ses ara yüzü kurulumunuzun odak noktası olması konusunda her yolu sunuyor. İster evde ister sahnede…
 

 
OPTIMUM SES KALİTESİ
 
Ultra geniş frekans tepkisi sayesinde TRAKTOR KONTROL S4 ara yüzü klübü yıkmanıza yeterli olacaktır. En hassas kulakları bile tatmin edecek 24-bit/96kHz ses çözünürlüğü! 
 
 
 
 
S4 ana çıkışı 1/4" dengeli stereo jacklar ve RCA jacklar ile son derece esnek bir yapıda donatılmıştır. Harici bir mixere bağlayabilir veya doğrudan PA’ya girebilirsiniz.
 

 
 
 
CUE 
 
Kulaklığa giden ve ayarlanabilen mix DJ’ler için olmazsa olmaz. TRAKTOR KONTROL S4 yüksek kalitede 1/4" kulaklık çıkışı ve kulaklığa has ayrı ses ve cue mix kontrolleri sunuyor. 
 
 
Sadece ön dinleme yapmakla kalmaz, kulaklığınızdan ana çıkışa sesini de ayarlayabilirsiniz. Canlı performans öncesi ayarlama için mükemmel.

 
GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR
 
TRAKTOR KONTROL S4’ü DJ setupınızın merkezi yapın. CD çalarlar, turntable’ler, klavyeler ve iki giriş kanalına efektler bağlayın. Her kanal line yada phono seviyesi giriş sunar.
 
MIDI giriş ve çıkışları TRAKTOR’unuzu synthesizerlarla, davul bilgisayarları ile, MASCHINE ile veya harici efektler ile senkronize etmenizi sağlar. Vokaller gerektiğinde dahi kendi gaini ayarlanabilir mikrofon girişini kullanabilirsiniz.

 
ÖZELLİKLER
 
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Windows 7 veya 8 (En son Servis Paketi ile, 32/64 Bit), 2.0 GHz Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM (4 GB önerilir) 
 
Mac OS X 10.7 veya 10.8 (en son güncelleme), Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM (4 GB önerilir) 
Genel: 1024 x 768 ekran çözünürlüğünde monitör, USB 2.0, 1 GB boş hafıza, yüksek hızda internet
 
ÖLÇÜLERİ
 Derinlik: 33.8 cm
• Yükseklik: 7.2 cm
• Genişlik: 50 cm
• Ağırlık: 3.4 kg
 
DESTEKLENEN SES FORMATLARI
MP3, WAV, AIFF, Audio-CD, FLAC, Ogg Vorbis, non-DRM WMA**, non-DRM AAC 
 
** WMA playback yalnızca Windows ile desteklenmektedir.
 

 
DONANIM ÖZELLİKLERİ
 
Ses Girişleri (A/D) 
Kanallar: 5
Örnekleme Oranı: 44.1, 48, 88.2, 96 kHz
Bit Çözünürlüğü: 16, 24-bit
Dönüştürücü: Cirrus Logic
  
Line Girişleri 
Full Scale Seviyesi: +12.4 dBu
DNR (a-ağırlıklı): 98.3 dBu
THD+N: 0,05 %
Frekans Tepkisi +/-0.5 dB: 20 Hz-40 kHz
Yan ses @ 1kHz:  -111dB
  
Mikrofon Girişi 
Full Scale Seviye @ 1 kHz: -31.3 dBu
DNR (a-ağırlıklı) @ 1 kHz: 85.7 dB
THD+N @ 1KHz0.045 %
Frekans Tepkisi+/-1.67 dB: 20 Hz-20 kHz
  
Ses Girişleri 
Giriş Empedansı: 47 KOhm
Full Scale Seviye @ 1 kHz: - 23.5 dBu
DNR (a-ağırlıklı) @ 1 kHz: 90.2 dB
THD+N @ 1KHz: 0,05 %
Yan ses @ 1kHz: -100 dB
  
Ses Çıkışları (D/A) 
Kanallar: 4
Örnekleme Oranı: 44.1, 48, 88.2, 96 kHz
Bit Çözünürlüğü: 16, 24-bit
Dönüştürücü: Cirrus Logic
  
Line Çıkışları (1/4" stereo) 
Azami Çıkış Seviyesi: +18 dBu
DNR (a-ağırlıklı): 105 dB
THD+N: 0,003 %
Frekans Tepkisi+/-0.3 dB: 20 Hz-40 kHz
Yan ses @ 1kHz: 122 dB
  
Line Çıkışları (RCA) 
Azami Çıkış Seviyesi: +12 dBu
DNR (a-ağırlıklı): 105 dB
THD+N: 0,002%
Frekans Tepkisi+/-0.35 dB: 20 Hz-40 kHz
Yan ses @ 1kHz: -111 dB
  
Kulaklık Çıkışları 
Yükleme Empedansı: 16 Ohms – 600 Ohms
Azami Çıkış Seviyesi (32 Ohm load): +2 dBu
DNR (a-ağırlıklı): 99.3 dBu
THD+N: 0.013 %
Frekans Tepkisi+/-1 dB: 20 Hz-20 kHz
Yan ses @ 1kHz: -60 dB

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Native Instruments Traktor Kontrol S4  MK2

Native Instruments Traktor Kontrol S4 MK2

Native Instruments Traktor S4 MK2 Dj Kontroller

 

Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,091.52 TL 5,457.58 TL
6 919.79 TL 5,518.73 TL
7 797.13 TL 5,579.88 TL
8 705.13 TL 5,641.03 TL
9 633.57 TL 5,702.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,091.52 TL 5,457.58 TL
6 919.79 TL 5,518.73 TL
7 797.13 TL 5,579.88 TL
8 705.13 TL 5,641.03 TL
9 633.57 TL 5,702.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,091.52 TL 5,457.58 TL
6 919.79 TL 5,518.73 TL
7 797.13 TL 5,579.88 TL
8 705.13 TL 5,641.03 TL
9 633.57 TL 5,702.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,091.72 TL 5,458.60 TL
6 919.79 TL 5,518.73 TL
7 797.13 TL 5,579.88 TL
8 705.13 TL 5,641.03 TL
9 632.44 TL 5,691.98 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,091.72 TL 5,458.60 TL
6 919.79 TL 5,518.73 TL
7 797.13 TL 5,579.88 TL
8 705.13 TL 5,641.03 TL
9 566.20 TL 5,095.78 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,091.52 TL 5,457.58 TL
6 919.79 TL 5,518.73 TL
7 797.13 TL 5,579.88 TL
8 705.13 TL 5,641.03 TL
9 633.57 TL 5,702.17 TL
Vade Aylık Toplam
1 5,095.78 TL 5,095.78 TL
2 2,637.07 TL 5,274.13 TL
3 1,778.43 TL 5,335.28 TL
4 1,349.11 TL 5,396.43 TL
5 1,080.30 TL 5,401.52 TL
6 908.75 TL 5,452.48 TL
7 786.21 TL 5,503.44 TL
8 694.30 TL 5,554.40 TL
9 622.82 TL 5,605.36 TL

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.
Accept

Bu Gizlilik Politikası bu Site için geçerlidir. Bu Site'yi terk ederken, ziyaret ettiğiniz siteye ilişkin gizlilik politikasını lütfen okuyunuz. Bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen bu Site'yi kullanmayınız. Bu Site'ye girerek ve kullanarak, bu Gizlilik Politikası'nın şartlarını kabul ediyorsunuz.